Archív článků - Listopad, 2008

Konference Inspirujme se daty...

PICT0020.JPG

Ve středu 19. 11. 2008 úspěšně proběhla konference Inspirujme se daty... Konferenci navštívilo na 130 účastníků z řad státní spávy, samosprávy, odborných firem podnikajících v oblasti GIS a studentů vysokých škol. ... více »

Vnější připomínkové řízení

Logo INSPIRE

Případné připomínky k návrhu zákona, kterým se mění zákon č. 123/1998 Sb., o právu na informace o životním prostředí, ve znění pozdějších předpisů a zákon č. 200/1994 Sb., o zeměměřičství a o změně a doplnění některých zákonů souvisejících s jeho zavedením, ve znění pozdějších předpisů, lze zasílat do 28. ... více »

Nová implementační pravidla

Logo INSPIRE

Vyšly nové verze draftů implementačních pravidel, jejichž konečná verze bude schvalována v prosinci 2008. Ke každému z implementačních pravidel je připojena i tabulka s vypořádáním připomínek z jara tohoto roku. K síťovým službám vyšly také technické specifikace služeb.Dokumenty naleznete na následujících odkazech: ... více »

Konference Inspirujme se daty...

Corinthia Panorama

CENIA pořádá jednodenní konferenci s názvem Inspirujme se daty... V sekci Program je nyní zveřejněn kompletní program konference. Akci zaštiťuje náměstkyně ministra životního prostředí Rút Bízková. Konference se uskuteční 19. listopadu 2008 v hotelu Corinthia Panorama v Praze. ... více »