Archív článků

Registrujte se na 6. ročník uživatelské konference Copernicus

GNSS_centre_Praha.png

6. ročník uživatelské konference Copernicus proběhne 25.5.2017 v prostorách Agentury pro Evropský GNSS (GSA) v Praze (Janovského 438/2, Praha 7 – Holešovice). Této jednodenní konferenci bude předcházet CZ Copernicus Training and Infosession dne 24.5.2017. ... více »

INSPIRE monitoring 2017 (za rok 2016)

Poskytovatelé do Národního geoportálu INSPIRE mají povinnost vyplnit informace o svých datech a službách v rámci každoročního monitoringu, který je vyždován vyhláškou 103/2010 Sb. Termín pro splnění povinnosti byl 31.3.2017, stále ještě čekáme na doručenín některých výkazů. ... více »

Inspirujme se...udržitelností - zpráva z konference

Hotel_Exterior.jpg

První národní konference věnovaná směrnici INSPIRE nazvaná Inspirujme se… proběhla v r. 2008 a od té doby se v jejím konceptu leccos změnilo. Termín konference byl posunut do zimních měsíců a k tradiční česko-slovenské spolupráci se v letošním roce přidala i spolupráce mezinárodní. ... více »

Program konference Inspirujme se...udržitelností

Byl zveřejněn program konference Inspirujme se...udržitelností. Naleznete jej na tomto odkazu. Zároveň upozorňujeme, že registrace konference na oba dva dny bude brzy uzavřena. Na druhý den bude možné se i nadále registrovat.

Konference Inspirujme se... udržitelností

CENIA, česká informační agentura životního prostředí a Slovenská agentúra životného prostredia pořádají 5. ... více »

Inspirujme se.... je zpět!

Logo INSPIRE

Konference Inspirujme se... proběhne v netradičním termínu 14.-15.2.2017 avšak v tradičním složení organizátorů, tedy CENIA, česká informační agentura životního prostředí ve spolupraci se Slovenskou agentúrou životného prostredia. Půjde již o pátý ročník česko-slovenské verze konference. Internetové stránky budou brzy spuštěny.

Průzkum k registrům INSPIRE

Infrastruktura INSPIRE zahrnuje množství položek, které vyžadují přesný popis a jedinečnou identifikaci. ... více »

INSPIRE na podzimních konferencích

Letos v závěru roku se nekoná tradiční konference Inspirujme se… Protože však nechceme, abyste byli ochuzeni o informace z oblasti INSPIRE, spolupracujeme na dvou podzimních akcích, kde bude toto téma představeno. ... více »

Včasná registrace na INSPIRE konferenci v Barceloně prodloužena do 22.7.2016!

BarcelonaSagrada.jpg

Organizátoři evropské INSPIRE konference prodloužili termín pro zvýhodněnou cenu registrace. Oproti původnímu 7.7.2016 je možné registrovat se za 169€ do 22.7.2016. Od tohoto data až do 19.9.2016 bude registrace za 237€. Pokud se registrujete jako autor akceptované prezentace, posteru nebo workshopu, platí do 22.7.2016 cena 85€. ... více »

Registrace abstraktů pro Evropskou INSPIRE konferenci končí 10.6.2016!!

Již tento pátek 10.6.2016 končí termín pro zasílání abstraktů na Evropskou INSPIRE konferenci. Pokyny k podání abstraktů naleznete zde. ... více »