Archív článků

Cena pro AOPK na letošní evropské INSPIRE konferenci!

AOPK_cena.jpg

Letošní evropská INSPIRE konference ve Štrasburku proběhla v povzbudivé atmosféře. Když píšeme ve Štrasburku, máme na mysli také dva dny workshopů na univerzitě v Kehlu. ... více »

Pozvánka na 2. národní workshop projektu ATTRACTIVE DANUBE, zaměřený na dostupnost dat pro indikátory atraktivity

CENIA, česká informační agentura životního prostředí si Vás dovoluje pozvat na 2. národní workshop projektu ATTRACTIVE DANUBE, zaměřený na téma dostupnost dat pro indikátory atraktivity. Workshop proběhne ve čtvrtek 21. září 2017 od 10:00 do 14:00 v prostorách Evropského domu (Jungmannova 745/24, Praha 1). ... více »

Nedostupnost INSPIRE UML modelů

Ve čtvrtek 24.8.2017 od 12:00 do 15:00 nebude z důvodu plánované údržby dostupný SVN sklad UML modelů datových specifikací INSPIRE.

Společný validátor INSPIRE

Dne 3. července pořádalo JRC webinář na téma společného validátoru INSPIRE. Pokud jste se webináře nemohli zúčastnit, JRC zveřejnilo materiály a záznam celého webináře. ... více »

Dotazník k vývoji referenčního validátoru pro INSPIRE

Společné výzkumné centrum (JRC) představí na Evropské INSPIRE konferenci (Štrasburk/Kehl 4.-.8.9.2017) novou verzi INSPIRE validátoru, která bude zahrnovat testy pro témata INSPIRE TG na metadata (v1.3), stahovací služby (Atom a WFS) a přílohy ... více »

Program evropské INSPIRE konference

Strasburg.png

Na stránkách evropské INSPIRE konference byl vypublikován program. ... více »

Červencové webináře JRC

JRC v prvním červencovém týdnu bude pořádat dva webináře. ... více »

Proběhl 1. národní workshop projektu ATTRACTIVE DANUBE

Ve čtvrtek 8. června 2017 proběhl 1. národní workshop projektu ATTRACTIVE DANUBE (http://www.interreg-danube.eu/attractive-danube), zaměřený na téma indikátory pro monitorování atraktivity území. ... více »

Workshop organizovaný k „INSPIRE data extension“ 20.-21.6.2017

Pro všechny, kteří řeší, jak rozšířit INSPIRE datové modely, pořádá EuroGeographics ve spolupráci s EuroSDR a GEONOVUM workshop. ... více »

Program 1. národního workshopu ATTRACTIVE DANUBE

CENIA, česká informační agentura životního prostředí pořádá ve čtvrtek 8.6. 2017 (od 10:00 do 14:30) 1. národní workshop projektu ATTRACTIVE DANUBE, zaměřený na téma národní indikátory. ... více »